vaping img

Jenbacher


یکی از قدیمی‌ترین شرکتهای تولید کننده مولدهای برق نیروگاهی، شرکت ینباخر اتریش می باشد. این شرکت از اوایل قرن بیستم به تولید و نصب سیستمهای نیروگاهی از جمله توربینهای بخار، توربینهای گازی، مولدهای گازسوز نیروگاهی، توربینهای آبی و بادی مشغول بوده است به طوری که محصولات این شرکت تا کنون در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا نصب شده و به بهره‌برداری رسیده‌اند. تولید بیش از یک میلیون مگاوات توربین گازی نیروگاهی و مولدهای گاز سوز در قالب بیش از ۱۰۰۰۰ واحد، نشان از فعالیتهای گسترده این شرکت در عرصه صنعت برق دارد. در بخش انرژیهای تجدیدپذیر نیز این شرکت تاکنون بیش از ۵۰۰۰ واحد توربین بادی و ۳۶۰۰ واحد توربین آبی مجموعاً به ظرفیت ۱۶۰۰۰۰ مگاوات تولید کرده است.


testimonial img

Cummins


کامینز از بزرگترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات تولید برق در دنیا است. شرکت کامینز مجموعه‌ متنوعی از فعالیتهای اقتصادی متعدد را انجام می دهد که عمده‌ترین آنها شامل طراحی، مهندسی، ساخت و پخش موتورهای دیزلی و گاز سوز تولید برق، سیستمهای کنترلی، فیلتراسیون، سیستمهای کنترل آلایندگی و … می‌باشد. مولدهای برق تولیدی این شرکت شامل یک مولد قدرت اصلی می‌باشند که قادرند با سوخت دیزل، گاز طبیعی یا پروپان کار کنند.


testimonial img

MTU


شرکت MTU آلمان با بیش از 100 سال سابقه تولید از معتبرترین سازندگان موتور در دنیا است که تامین کننده پیشرفته ترین موتورهای دیزل و گاز سوز ، توربین و سلولهای سوختی میباشد. از 1948-119 کیلو وات و دیزل از 3200-20 کیلو وات را در بر میگیرد.


testimonial img

Deutz


شرکت سیستمهای قدرت دویتس آلمان با بیش از یکصد سال سابقه، یکی از شرکتهای مطرح و بزرگ در زمینه تولید مولدهای برق در اندازه‌ها و ظرفیتهای مختلف است. محصولات تولیدی این شرکت در بخش مولدهای قدرت به دو دسته که شامل سیستمهای تولید برق گازی و سیستمهای تولید برق دیزلی می باشند، تقسیم می‏‏شود. سیستمهای تولید برق شرکت دویتس دارای قابلیت اطمینان بالا و راندمان قابل ملاحظه‌ای هستند. به خاطر دمای بالای خروجی از اگزوز این سیستمها ، به راحتی می‌توان از آنها در کاربرد تولید همزمان برق و گرما استفاده نمود. این دیزل ژنراتورها قابلیت اطمینان بالایی داشته و سرویس و نگهداری آنها ساده و کم هزینه است.


testimonial img

MWM


شرکت MVM دارای تاریخچه ای 140 ساله است . محصولات این شرکت همیشه با نوآوری همراه است. شرکت MWMبا شرکت کاترپیلار در ارتباط است . تمرکز اصلی محصولات این شرکت بر روی موتورهای گازی و دیزلی است که انرژی الکتریکی از 400-4300 KWLدر هر واحد تولید می کند. همچنین این شرکت در زمینه مشاوره ، طراحی و مهندسی ، ساخت و راه اندازی نیروگاه ها فعالیت دارد .


testimonial img

Caterpillar


کاترپیلار یک شرکت امریکای است که در زمینه طراحی ، مهندسی ، توسعه ، تولید، بازاریابی و فروش ماشین آلات صنعتی و موتورها فعالیت می کند. و همچنین این شرکت امکان اقدامات مالی و بیمه و خدمات پس از فروش را برای خریداران خود توسط شبکه فروش در سراسر دنیا فراهم می آورد. کاترپیلار یک تولید کننده پیشرو در ساخت تجهیزات معدن ،دیزل و موتورهای گازطبیعی، توربین های گاز صنعتی و لوکوموتیو برقی دیزلی است.


testimonial img

Doosan


دوسان،شرکت صنایع سنگین کره‌ای است، که در زمینه احداث و راه‌اندازی نیروگاه‌های هسته‌ای، کارخانجات پتروشیمی، نیروگاه‌های حرارتی، ساخت‌وساز، واحدهای نمک‌زدایی، ریخته‌گری ومتالورژی، همچنین تولید مخازن تحت فشار رآکتور، رآکتورهای آب‌سنگین، مولدهای الکتریکی و انواع توربین‌ها فعالیت می‌نماید. شرکت صنایع سنگین دوسان در سال ۱۹۶۲ راه‌اندازی شد . دوسان برای اولین بار در سال ۱۹۵۸ شروع به تولید دیزل ژنراتور کرد.


testimonial img

Guascor


شرکت گازکور یکی دیگر از سازندگان موتورهای گازسوز می باشد و موتورهای گاز سوز تا یک مگاوات تولید می کند. مقر اصلی این شرکت در کشور اسپانیا واقع است. اخیرا استفاده از مولدهای این شرکت در کشور رو به افزایش است و پیش بینی می شود این روند همچنان ادامه یابد


testimonial img